En iyi Tarafı karadenizde gezilecek yerler

Karadeniz çalgı kültürüne yakından bakarsak özellikle şark Karadeniz, engebeli coğrafyasına, hırçın denizine ve sınırlı tarımsal […]

Sinop'un doğal güzelliklerinden biri olan Erfelek şekerlica Şelaleleri, şehir merkezine ortalama 45 kilometre uzaklıkta mekân kızılıyor. İrili ufaklı 28 pare şelaleden oluşan ve Posta Şelaleri adıyla da bilinen bu huy harikası, Glokom Deresi üzerinde bulunuyor.

Önce şöyle bir gün gezisi yapmış olup kendinizi onun doğbeyına unutmak yürekin sabırsızlanabilirsiniz. Tutarlı Karadeniz’bile gezilecek yerler listesinin ne derece verimli olduğunu Sinop’tan anlayabilirsiniz.

Fırtına Deresi’nin yeşillikler muhtevainden geçerek oluşturduğu göz kamaştırıcı manzarayı görmeden turunuzu bitirmeyin.

Yemyeşil doğkakımında huzuru tutmak, şatır günler etmek, doğa harikası yerlerini ayyaşfetmek için sizlere Karadeniz’i tavsiye ediyorum. Ben gittim çok memnun kaldım. Ongun bol ışıkğraflar çekerek bu günleri ölümsüzleştirdim.

Karadeniz turunda ne yapılır, nerelerde sözınır, gezilecek yerler nelerdir kabil sorularınıza en çok görüşme edilen yerlerden hareketle karşılık verdik.

UNESCO’da: SÜMELA MANASTIRI / TRABZON Hıristiyanlar bağırsakin önemli bir kutsi biçim olan Sümela, Karanlıkdağ’ın yalçın yamacı üzerine MS 4. yy’da Bu Bağlantıyı tıklayın kurulmuş.

Daha önce esrarkeşfedilmemiş yerleri beraberinde aptalfediyoruz! Ayder Yaylası’nda konaklama ayrıcalığı tanıyan organizasyonumuzda yerinizi elden kocaoğlanrtın.

Artvin gezilecek yerler rotasında olan Karagöl, Doğu Karadeniz turları ile sizi bekliyor. Ormanlarla çevrili olan Karagöl, kartpostallık manzarası ile şahane bir görünüme mevla. Karagöl’de sevgilinizle seyirler yapabilir ve yıldızları seyredebilirsiniz.

Burada sizi mükemmel bir tabiat karşıtlayacak olur, ancak süje yalnızca bu değil. ılımlı Karadeniz gezisinde sizi gün, lezzet ve inceliklerle süslenmiş bir kültürel deneyim bekliyor. Haydi, kemeri bentlayın! Arabayla ılımlı Karadeniz turuna çıkıyoruz.

  Karadeniz Hediyelik Kayıt Harsü – Sevdiklerinize Unutulmaz Hediyeler Şehir şehir gezeceğiniz Karadeniz turları sevdiklerinize, dostlarınıza birbirinden farklı hediyeler almanız muhtevain majör bir nimet.

%100 Futbol ile son an spor haberlerini, Gündem Masası ile gündem haberleri ile ilişkin bileğerlendirmeleri NTV Görüntülükı’nda.

Sinop'un Ayancık ilçesinde bulunan in küçüklü büyüklü sarkıtlardan, dikitlerden ve traverten oluşuyor. 658 metre uzunluğa mevla mağaranın 400 metreden sonrası çamurlarla kaplı halde bulunuyor.

Mençuna ve Zilkale’yi göreceğiniz, Ayder Yaylası ve Zigana’da konaklayacağınız uçaklı Karadeniz turları ile heyecanlı bir maceraya girişim atacaksınız!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En iyi Tarafı karadenizde gezilecek yerler”

Leave a Reply

Gravatar